W dupiu byłeś? Obrazki widziałeś?
Dodaj coś Rejestracja Logowanie

i wlosi zgłaszają na mediach społecznościowych filmy na których coraz częstsze jest to że kontrolerzy transportu publicznego żądają biletów tylko od nich i całkowicie ignorują imigrantów którzy wchodzą bez biletu. ndupiu pl
wiosna7
0

mnie mamo chcę akwarium mama mamy akwarium w domu akwarium w domu ą o  . ą
jasiu
0

giby powiesz illlleiize z podlasia. ze mime mai imie samilliiliiem ti kiepski pumysi. iii śiiiaiiiiiiie. mase przed    m a kumbajiiie no i nie podobasz się dla mnie
karej
0

kiedy prac na wózku widłowym na magazynie nie przyniosła oczekiwanych rezultatów więc zrobiłeś uprawnienia mig mag i zatrudniłeś się jako spawacz zrobię wszystko żeby pomoc    yte. abakankami. ludupiu. pl
ddd
5

weronika i ale to prawda. dorosły facet powinien wyrosnąć z takiej dziecinadyjak giereczki figureczki ebc. i ogarnąć dorosłe hobbyjak np depresja ub alkoholizm. odpowiedz      luhjdupiejpl
kaja97
4

x com janspiewak status i         post janśpiewak g janspiewak xd masz tu janku piękny symbol państwa polskiego pod zakopiańskim szpitalem dwa doktorskie porshe stoją w szpitalnej wiecie a ambulans na zewnątrz w deszczu. rex. abakankami ludu iu. l
Phil
4

kupuj sobie co tydzień energola w tej samej żabce kasjerka jakieś        nie idealna ale urocza a ze swoim chłopskim ryjem nie możesz narzekać zawsze się uśmiecha żartobliwie prosi o żappkę pyta o nastrój i cały ten jazz ogarnij ze nie robi tego tylko dlatego bo jej za to płacą irci na ciebiejak ii w las kabacki umyj dupę i mordę zrób prop talk w lustrze eee of tee tiger w słuchawkach weź monsterka i podejdź do kasy paragon a co powiesz na napisanie mi na nim swojego numeru robi się czerwona jak krachu i pisze ciąg cyfr uśmiechnij się i powiedz że do niej zadzwonisz mózg z radości przechodzi w tryb monke zazwyczaj nie bierzesz paragonów spójrz na niego zgnieć i odruchowo wypierdol do śmietnika pod ekspresem do kawy cóżemuczynił gif wybiegnij z żabki bez myślenia udupiipi
kap_ytan
1

baczny  bserwator     gbw l  mu i rm kiedyś lekarka psychiatra podczas wizyty powiedziała mi że życie jest piękne. miałem wtedy komornika na głowie myśli samobójcze robotę na czarno na budowie byłem samotny schorowanyi mieszkałem z rodzicami i tak sobie myślałem o czym ona gada. terazjak czytam że   k na miesiąc to zarabia lekarz jak jest frajerem i się nie stara to już rozumiem co tamta lekarka miała na myśli. z takim portfelem pozbyłbym się    moich problemów. po prestu nie bądź biedny bio i idź na medycynę. przegryw lekarz   k
HieronimWhirlpool
3

Obrazek
stophammertime
1

Obrazek
witko
5

iiiiba ma i ylllll   i u billikaflla icie is i iiiei luduiup p l
default
2

Obrazek
abc
2

i upiu pl
ASZ
5

Obrazek
minotaur
2

ocia m ea zamawianie jedzenia w     jestjak.      zł za dostawę      zł za obsługę zamówienia      zł za opłatę serwisową      zł za opakowanie i torbę      zł za dojazd powyżej    rn      zł za średnie zakupy      zł za trudne warunki pogodowe      zł za zamówienie w piątek      zł za domysł się co       zł za papieża polaka o    zł za zakupy w dzień nieparzysty      zł za to że imię dostawcy to denis      zł za szacunek ludzi ulicy      zł za coś na pewno      zł za kaucję
chris
1
Poprzednia 3 4 5 6 7 Następna
Copyright © 2019 by wdupiu.pl