W dupiu byłeś? Obrazki widziałeś?
Dodaj coś Rejestracja Logowanie

kiedy prac na wózku widłowym na magazynie nie przyniosła oczekiwanych rezultatów więc zrobiłeś uprawnienia mig mag i zatrudniłeś się jako spawacz zrobię wszystko żeby pomoc    yte. abakankami. ludupiu. pl
ddd
5

Obrazek
kaja97
4

x com janspiewak status i         post janśpiewak g janspiewak xd masz tu janku piękny symbol państwa polskiego pod zakopiańskim szpitalem dwa doktorskie porshe stoją w szpitalnej wiecie a ambulans na zewnątrz w deszczu. rex. abakankami ludu iu. l
Phil
4

kupuj sobie co tydzień energola w tej samej żabce kasjerka jakieś        nie idealna ale urocza a ze swoim chłopskim ryjem nie możesz narzekać zawsze się uśmiecha żartobliwie prosi o żappkę pyta o nastrój i cały ten jazz ogarnij ze nie robi tego tylko dlatego bo jej za to płacą irci na ciebiejak ii w las kabacki umyj dupę i mordę zrób prop talk w lustrze eee of tee tiger w słuchawkach weź monsterka i podejdź do kasy paragon a co powiesz na napisanie mi na nim swojego numeru robi się czerwona jak krachu i pisze ciąg cyfr uśmiechnij się i powiedz że do niej zadzwonisz mózg z radości przechodzi w tryb monke zazwyczaj nie bierzesz paragonów spójrz na niego zgnieć i odruchowo wypierdol do śmietnika pod ekspresem do kawy cóżemuczynił gif wybiegnij z żabki bez myślenia udupiipi
kap_ytan
1

Obrazek
HieronimWhirlpool
3

Obrazek
stophammertime
1

Obrazek
witko
5

Obrazek
default
2

Obrazek
abc
2

Obrazek
ASZ
5

Obrazek
minotaur
2

ocia m ea zamawianie jedzenia w     jestjak.      zł za dostawę      zł za obsługę zamówienia      zł za opłatę serwisową      zł za opakowanie i torbę      zł za dojazd powyżej    rn      zł za średnie zakupy      zł za trudne warunki pogodowe      zł za zamówienie w piątek      zł za domysł się co       zł za papieża polaka o    zł za zakupy w dzień nieparzysty      zł za to że imię dostawcy to denis      zł za szacunek ludzi ulicy      zł za coś na pewno      zł za kaucję
chris
1

pierwszy raz pracuję w korpo. czy to normalne że nie mam nic do roboty tak. ale profesjonalna rada nigdy w przenigdy pod żadnym pozorem nie mów o tym ani nie sprawiaj wrażenia że nic nie robisz. nigdy chodź szybko zawsze trzymaj coś w ręku i nie uśmiecha się przed południen
internauta
4

Obrazek
maniana
4

ocd communists narcissistic gay
jan_andrzej
1
1 2 3 4 5 Następna
Copyright © 2019 by wdupiu.pl