W dupiu byłeś? Obrazki widziałeś?
Dodaj coś Rejestracja Logowanie

jestem kurierem więc x rzucam paczkami obserwuj   godz   co się odwaliło właśnie to nie wiem xd blok z wielkiej płyty przesyłka dokładnie pod te drzwi wszytko się zgadza. no i co patrzę a drzwi zabarykadowane i zamknięte na kłódkę no ale dzwonię dzwonkiem i pukam i faktycznie ktoś w środku był. no i krzyczy koleś ze środka ze mam zadzwonić do drzwi na przeciwko. no dobra to tak robię dzwonię i wychodzi koleś z mieszkania naprzeciwko mówię mu że mam pake pod tamte drzwi i ktoś w środku kazał mi tu zadzwonić no i co zrobił koleś wyciągnął z kieszeni klucze otworzył kłódkę potem drzwi i w środku siedział ziomek któryjak gdyby nie wyszedł dał mi kasę zabral paczkę i tyle a po chwili ten drugi koleś zakluczył go w środku z powrotem xd
black
0
Wincy obrazków
Copyright © 2019 by wdupiu.pl