W dupiu byłeś? Obrazki widziałeś?
Dodaj coś Rejestracja Logowanie

wracam do domu i mijam chłopca w wieku około     lat który stoi pod klatką. obok ławki i krzyczy tomek chodź na dwór priam dlaczego krzyczy nie ma telefonu przy sobie czy co na co mi odpowiedział że ma ale tak mu się bardziej podoba. ogarnęła mnie taka nostalgia i radość w jednym. wiktor a wm rzadki okaz analogowego chłopca w cyfrowym świecie potrafiącego wysylac analogowe pomadomiema
karg
0
Wincy obrazków
Copyright © 2019 by wdupiu.pl